Teatr Młyn
Paulina Holtz
foto

Zaufanie

24/11/2018, Paulina Holtz

Postać, którą gram w „Niedzielnym popołudniu” to Magda.

 

 

Magda jest w końcówce ciąży, jest bardzo poukładana, stara się być odpowiedzialna i poważnie traktować życie, ale ono ucieka jej przez palce. Magda się gubi, zaczyna się denerwować, puszczać wszystkie linki i to ma niestety swoje konsekwencje…

 

Natalia Fijewska-Zdanowska, która jest autorką scenariusza i reżyserem spektaklu, ma niesłychaną zdolność obserwacji i wielką miłość do swoich bohaterów, niezależnie od tego, jakie oni błędy popełniają.

 

Trochę się boję, jak to zwykle przed premierą, ale mam zaufanie do Natalii i do Michała Sitarskiego, mojego partnera scenicznego. I do siebie też mam trochę zaufania, więc… będzie dobrze 🙂

Ten portal powstał dla każdego, kogo interesuje coś więcej, niż tylko efekt pracy artystów tworzących dane dzieło.

 

Stworzyliśmy go przede wszystkim po to, byście mogli przeczytać i usłyszeć głos twórców pracujących przy produkcjach teatralnych z całej Polski – od aktorki grającej pierwszoplanową rolę po inspicjentkę koordynującą pracę nad realizacją spektaklu i oświetleniowca, który czuwa nad grą świateł w przestawieniu.

 

 

Chcemy zaangażować uczestników i bezpośrednich świadków powstawania dzieła w relacjonowanie wydarzeń zza kulis, do których dotychczas mieli dostęp tylko nieliczni.

 

Dzięki opowieściom artystów będziemy mogli podejrzeć proces powstawania premiery oraz przyjrzeć się tajnikom ich pracy. Przybliżą nam oni proces produkcji spektaklu od pierwszej próby, aż po dzień premiery. Na portalu znajdą się również pierwsze recenzje widzów i dziennikarzy oraz refleksje artystów dotyczące zagranych przedstawień.