Teatr Odwrócony
Martyna Łyko
foto

Próby Generalne

07/07/2018, Martyna Łyko

 

Weszliśmy w intensywny czas prób generalnych – to moment kiedy wszystkie komponenty spektaklu muszą być dopracowane jak na premierze.

 

Poniżej humorystyczne video komentujące rzeczywistość jednego z przebiegów „Umarłej Klasy” w reżyserii Tadeusza Kantora. 

 

U nas też jest napięcie, mimo iż dość dobrze się wysypiamy. 

Nadchodzi wielki dzień – PREMIERA ! 

 

Po rezerwacje na spektakle premierowe odsyłam na adres:  rezerwacje@odwrocony.pl

Podobno zostało jeszcze kilka wejściówek na niedzielę! 

 

Ten portal powstał dla każdego, kogo interesuje coś więcej, niż tylko efekt pracy artystów tworzących dane dzieło.

 

Stworzyliśmy go przede wszystkim po to, byście mogli przeczytać i usłyszeć głos twórców pracujących przy produkcjach teatralnych z całej Polski – od aktorki grającej pierwszoplanową rolę po inspicjentkę koordynującą pracę nad realizacją spektaklu i oświetleniowca, który czuwa nad grą świateł w przestawieniu.

 

 

Chcemy zaangażować uczestników i bezpośrednich świadków powstawania dzieła w relacjonowanie wydarzeń zza kulis, do których dotychczas mieli dostęp tylko nieliczni.

 

Dzięki opowieściom artystów będziemy mogli podejrzeć proces powstawania premiery oraz przyjrzeć się tajnikom ich pracy. Przybliżą nam oni proces produkcji spektaklu od pierwszej próby, aż po dzień premiery. Na portalu znajdą się również pierwsze recenzje widzów i dziennikarzy oraz refleksje artystów dotyczące zagranych przedstawień.