Teatr Młyn
Agata Fijewska
foto

Po spektaklach

21/02/2019, Agata Fijewska

Zagraliśmy set dwóch spektakli DRAKA. To był bardzo dobry czas, z częściowo zupełnie nową publicznością. Mamy stałych, wiernych widzów, którym zdarza się, czasem nawet kilkakrotnie, wracać na te same spektakle, ale jednocześnie nasza widownia ciągle się zmienia. To było teraz widać. Mieliśmy wrażenie, że w tych pokazach było dużo świeżości, dużo spontanicznych reakcji, że przyszli ludzie, którzy lubią muzyczne przedstawienia i których przyciągnęła formuła kameralnego musicalu.  Na pewno docenili bliskość Sceny na Poddaszu, kontakt z aktorami. Dla nas to też było ważne. Dziękujemy za to, że byliście!

 

Mamy w planie kolejne pokazy 25 i 26 kwietnia, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

Ten portal powstał dla każdego, kogo interesuje coś więcej, niż tylko efekt pracy artystów tworzących dane dzieło.

 

Stworzyliśmy go przede wszystkim po to, byście mogli przeczytać i usłyszeć głos twórców pracujących przy produkcjach teatralnych z całej Polski – od aktorki grającej pierwszoplanową rolę po inspicjentkę koordynującą pracę nad realizacją spektaklu i oświetleniowca, który czuwa nad grą świateł w przestawieniu.

 

 

Chcemy zaangażować uczestników i bezpośrednich świadków powstawania dzieła w relacjonowanie wydarzeń zza kulis, do których dotychczas mieli dostęp tylko nieliczni.

 

Dzięki opowieściom artystów będziemy mogli podejrzeć proces powstawania premiery oraz przyjrzeć się tajnikom ich pracy. Przybliżą nam oni proces produkcji spektaklu od pierwszej próby, aż po dzień premiery. Na portalu znajdą się również pierwsze recenzje widzów i dziennikarzy oraz refleksje artystów dotyczące zagranych przedstawień.