Teatr Młyn
Joanna Żółkowska
foto

O „Córce”

22/03/2019,

Zazwyczaj   gram   na dużych  scenach, ale  bardzo lubię  czasem usiąść  w kącie lub  w  kuchni  pod  stołem  i  wyszeptać  jakąś  opowieść  o  zwykłym życiu, które może  okazać  się  niezwykłym… Taką właśnie opowieścią jest spektakl CÓRKA w Teatrze MŁYN.

 

 

fot. P.Szatkowski

  1. Zuzanna Fijewska-Malesza
  2. Natalia Fijewska-Zdanowska
  3. Joanna Żółkowska

Ten portal powstał dla każdego, kogo interesuje coś więcej, niż tylko efekt pracy artystów tworzących dane dzieło.

 

Stworzyliśmy go przede wszystkim po to, byście mogli przeczytać i usłyszeć głos twórców pracujących przy produkcjach teatralnych z całej Polski – od aktorki grającej pierwszoplanową rolę po inspicjentkę koordynującą pracę nad realizacją spektaklu i oświetleniowca, który czuwa nad grą świateł w przestawieniu.

 

 

Chcemy zaangażować uczestników i bezpośrednich świadków powstawania dzieła w relacjonowanie wydarzeń zza kulis, do których dotychczas mieli dostęp tylko nieliczni.

 

Dzięki opowieściom artystów będziemy mogli podejrzeć proces powstawania premiery oraz przyjrzeć się tajnikom ich pracy. Przybliżą nam oni proces produkcji spektaklu od pierwszej próby, aż po dzień premiery. Na portalu znajdą się również pierwsze recenzje widzów i dziennikarzy oraz refleksje artystów dotyczące zagranych przedstawień.