Teatr Młyn
Michał Sitarski
foto

Niewidzialny

24/11/2018, Michał Sitarski

W „Niedzielnym popołudniu” gram młodego mężczyznę, który jest przytłoczony tysiącem codziennych, życiowych spraw: dzieci, żona, przeprowadzka, remont, praca, marzenia. Nie udaje mu się tego wszystkiego połączyć… A dodatkowo ma poczucie permanentnej niewidzialności, tzn. poczucie, że nikt nie zauważa wszystkiego tego, co on robi: jego wysiłków i starań. Ale chyba najważniejsze w moim bohaterze jest to, ze on po prostu nie wie, czego chce…

Ten portal powstał dla każdego, kogo interesuje coś więcej, niż tylko efekt pracy artystów tworzących dane dzieło.

 

Stworzyliśmy go przede wszystkim po to, byście mogli przeczytać i usłyszeć głos twórców pracujących przy produkcjach teatralnych z całej Polski – od aktorki grającej pierwszoplanową rolę po inspicjentkę koordynującą pracę nad realizacją spektaklu i oświetleniowca, który czuwa nad grą świateł w przestawieniu.

 

 

Chcemy zaangażować uczestników i bezpośrednich świadków powstawania dzieła w relacjonowanie wydarzeń zza kulis, do których dotychczas mieli dostęp tylko nieliczni.

 

Dzięki opowieściom artystów będziemy mogli podejrzeć proces powstawania premiery oraz przyjrzeć się tajnikom ich pracy. Przybliżą nam oni proces produkcji spektaklu od pierwszej próby, aż po dzień premiery. Na portalu znajdą się również pierwsze recenzje widzów i dziennikarzy oraz refleksje artystów dotyczące zagranych przedstawień.