Teatr Bagatela
Anna Rokita
foto

#MnieŚmieszy

15/09/2017, Anna Rokita

Lubię próby i zadania aktorskie. Lubię te różne możliwości, którymi można opowiadać jedną historię. Lubię awanturować się na scenie, najchętniej z kolegą i w roli, w której się dobrze czuję. Lubię też jak jest śmiesznie. Bo na przykład… nic się nie dzieje.

 

 

#TerazNaprawdęNagrywamy #NicSięNieDzieje #TrzebaDobrzeGrać #iSzybko

Ten portal powstał dla każdego, kogo interesuje coś więcej, niż tylko efekt pracy artystów tworzących dane dzieło.

 

Stworzyliśmy go przede wszystkim po to, byście mogli przeczytać i usłyszeć głos twórców pracujących przy produkcjach teatralnych z całej Polski – od aktorki grającej pierwszoplanową rolę po inspicjentkę koordynującą pracę nad realizacją spektaklu i oświetleniowca, który czuwa nad grą świateł w przestawieniu.

 

 

Chcemy zaangażować uczestników i bezpośrednich świadków powstawania dzieła w relacjonowanie wydarzeń zza kulis, do których dotychczas mieli dostęp tylko nieliczni.

 

Dzięki opowieściom artystów będziemy mogli podejrzeć proces powstawania premiery oraz przyjrzeć się tajnikom ich pracy. Przybliżą nam oni proces produkcji spektaklu od pierwszej próby, aż po dzień premiery. Na portalu znajdą się również pierwsze recenzje widzów i dziennikarzy oraz refleksje artystów dotyczące zagranych przedstawień.