Teatr Młyn
Paulina Holtz
foto

Podziękowania po spektaklu

24/11/2018, Paulina Holtz

I po premierze „Niedzielnego popołudnia”. Wielka radość, satysfakcja i przyjemność. Kilka tygodni wytężonej pracy, dużo emocji. Dziękuję cudownej ekipie Teatru Młyn, bez której to wszystko nie miałoby sensu i oczywiście tym najbliższym współpracownikom, czyli Natalii, która swoją cudowną, kobiecą energią, ale twardą ręką, prowadziła nas do celu. Dziękuję też Michałowi Sitarskiemu, który świetnie sobie poradził z całym naszym babińcem, a na dodatek stworzył fantastyczną rolę. Spektakl zakończyły długie owacje na stojąco i wiele bardzo pochlebnych opinii, więc mam nadzieję, że wybierzecie się niebawem. Zapraszamy!

Fot. Katarzyna Chmura-Cegiełkowska

Ten portal powstał dla każdego, kogo interesuje coś więcej, niż tylko efekt pracy artystów tworzących dane dzieło.

 

Stworzyliśmy go przede wszystkim po to, byście mogli przeczytać i usłyszeć głos twórców pracujących przy produkcjach teatralnych z całej Polski – od aktorki grającej pierwszoplanową rolę po inspicjentkę koordynującą pracę nad realizacją spektaklu i oświetleniowca, który czuwa nad grą świateł w przestawieniu.

 

 

Chcemy zaangażować uczestników i bezpośrednich świadków powstawania dzieła w relacjonowanie wydarzeń zza kulis, do których dotychczas mieli dostęp tylko nieliczni.

 

Dzięki opowieściom artystów będziemy mogli podejrzeć proces powstawania premiery oraz przyjrzeć się tajnikom ich pracy. Przybliżą nam oni proces produkcji spektaklu od pierwszej próby, aż po dzień premiery. Na portalu znajdą się również pierwsze recenzje widzów i dziennikarzy oraz refleksje artystów dotyczące zagranych przedstawień.