foto
Po latach o tej samej porze
Teatr Bagatela, Kraków
Premiera: 22/02/2019
Reżyseria: Henryk Jacek Schoen
Czas trwania spektaklu: .

Autor: Bernard Slade

Teatr Bagatela w Krakowie, Scena na Sarego 7

Premiera: 22.02.2019

Reżyser: Henryk Jacek Schoen

Opis premiery

Wielki broadwayowski przebój Bernarda Slade’a Za rok o tej samej porze doczekał się – jak to zwykle bywa – kontynuacji. Związek Doris i George’a trwa już ćwierć wieku, choć – a może właśnie dlatego, że – spędzili ze sobą dotąd tylko 65 dni. Czy uda im się nie stracić uczucia, które wspólnie odnaleźli? Czy rzeczywiście prawdziwa miłość bez względu na perypetie życiowe trwa wiecznie?

 

Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak

 

WIĘCEJ O SPEKTAKLU>

Piszą dla nas
Brak wpisów
Zespół tworzący premierę
person
Reżyser świateł
person
Asystentka reżysera/ inspicjentka/ suflerka
Proces produkcyjny

Brak wpisów

Brak wpisów

Brak wpisów

Brak wpisów

Ten portal powstał dla każdego, kogo interesuje coś więcej, niż tylko efekt pracy artystów tworzących dane dzieło.

 

Stworzyliśmy go przede wszystkim po to, byście mogli przeczytać i usłyszeć głos twórców pracujących przy produkcjach teatralnych z całej Polski – od aktorki grającej pierwszoplanową rolę po inspicjentkę koordynującą pracę nad realizacją spektaklu i oświetleniowca, który czuwa nad grą świateł w przestawieniu.

 

 

Chcemy zaangażować uczestników i bezpośrednich świadków powstawania dzieła w relacjonowanie wydarzeń zza kulis, do których dotychczas mieli dostęp tylko nieliczni.

 

Dzięki opowieściom artystów będziemy mogli podejrzeć proces powstawania premiery oraz przyjrzeć się tajnikom ich pracy. Przybliżą nam oni proces produkcji spektaklu od pierwszej próby, aż po dzień premiery. Na portalu znajdą się również pierwsze recenzje widzów i dziennikarzy oraz refleksje artystów dotyczące zagranych przedstawień.